Zima

Zima 4.díl

13. října 2009 v 15:24 | MissLilly & VerUnka <3
"Myslíš si, že když jsi známý, tak že ti všechno budu odpouštět, do prdele? Chrisi! Vypadni!" řvu a zadržuju slzy.. "Ale Veru! To mi ne.." skočím mu do řeči. "Zmiz.. Nechci tě dneska vidět" otočím se a jdu do kuchyně. Udělám si hodně silný kafe a rovnou udělám Davidovi večeři. Marná snaha o dušenou mrkev. "Ahoj.. Copak děláš?" koukne do kuchyně David. "Jé, ahoj Davide.. Jen marná snaha o dušenou mrkev" řeknu. Dojde ke mě. "Ukaž, pomůžu ti" svlíkne si mikynu a pustí se do toho. "Volal mi Linke..." přizná. "Davide, já na to fakt nemam nervy. Dodělej si to sám" řeknu nepříjemně a dojdu do obýváku, kde si lehnu a promnu oči. "Promiň, ale co se stalo? Já fakt nevím jak to mezi váma je" řekne. "To buď rád. Já.. On.. Viděla jsem ho, jak se líbá s tou odvedle.. S tou Kristen, nebo nějak tak.. A já ho vyhodila" řeknu. "Co? To by neudělal, ne?" zeptá se. "Ale udělal.. Promiň, ale já fakt nemam náladu. Dost mě to vzalo, a prostě jsem myslela, že konečně najdu nějakýho kluka kterej mě bude milovat a nepodvádět.. Jenže ty už vyhynuli" řeknu. David se zasměje. "Ach jo.. No ty jsi koukám hrozná holka" směje se. Kouknu na něj nechápavym pohledem a začnu se smát. Obejmu ho. "Jsi fajn brácha.. Mám tě fakt hrozně ráda.. Díky co pro mě děláš" řeknu. "Och, nemáš ráda" pohladí mě po vlasech. Někdo zazvoní. "Jestli to bude Chris, prosím, řekni mu že nejse doma" zašeptam.. David kejvne..

Vemu si mikynu a jdu za Davidem. "Tak kdo to je?" řvu. "Veru? Musím s tebou normálně mluvit" dojde ke mě Chris. "A nenormálně?" znervóznim. David na mě udělá prosebnej pohled. "Tak mluv" sednu si na gauč. "Veru, je mi to fakt moc líto, ale já ti nebudu lhát... Prostě jsem se nějak neovládl.. Ale fakt tě furt miluju!" řve. "Ticho zas!" ořvu ho. "A?" zeptam se. "A prostě mi dej prosím poslední šanci" řekne. "Hmm... Zejtra ti dám vědět.. Jdu se koupat" odejdu do koupelny.

Zima 3.díl

22. září 2009 v 20:10 | >>.Miss.Lilly.<< & Veru ((:
Zasměju se. "T:mo, přestaň, a laskavě začni zpívat, ksakru" zlobí se Franky. David se jen pochechtává, a ladí si kytaru. "Já to nenaladím" řekne a praskne mu struna. "Áááá.. Mě praskne hlava! Sváma zkoušet je jako hrát před hluchym" řekne Juri. "Ty mlč.. Ty sedíš a nic neladíš a ani nezpíváš" řekne Jan, ale Franky ho sjede pohledem á la : "Zavři zobák" .. "Už?" zeptam se. David koukne na hodiny. "No tak běž, ale do 5 ať si tady" řekne a já zmizím. Dojdu do New Yorkeru, a přemýšlím, co by se tak mohlo hodit Davidovi. Do očí mi vlítne tričko s kytarou. Kouknu na velikost a jdu si ho hned vyzkoušet...

Zima - 2.díl

14. září 2009 v 20:37 | >>.Miss.Lilly.<< & Veru ((:
Linke se ke mě rozeběhne... Sklonim hlavu a pousměju se. "Zlato, copak se stalo?" zeptá se a pousměje se. "Ne, v pohodě.. Nic.. Jsem vynervovaná a nevyspalá a vyčerpaná.. Pohádala jsem se s Frankym" řeknu. "Jak to? TO je fajn, že ne s Davidem jak bylo na plánu. Jestli s Frankym kvůli tomu, že spolu chodíme, tak promiň" řekne.. "V pohodě, to neni kvůli nám" obejmu ho. "Zmrzneš, ne? Chceš půjčit mikynu?" zeptá se. "Která mi bude dlouhá" dokončím. Zazubí se. "Tak pojď, pojedeme ke mě.. Můžeš u nás spát, je to domluvený" mrkne na mě a já kouknu na hodiny. "Tak pojď dál, ještě se musím vykoupat a umýt nádobí" řeknu. "Tak já ti pomůžu" zavře dveře a jde za mnou.

Zima . 1.díl

7. srpna 2009 v 14:10 | >>.Miss.Lilly.<< & Veru ((:
"Bráško, nemůžeš mi pomoct?" zeptam se Davida a udělám na něj oči. T:mo se zasměje. "No copak zas je?" zeptá se David. "Můžeš?" zeptám se a jdu dál. Pochopí... "Jo, pojď.. Vlastně ti taky něco potřebuju říct.." "Už ses ptal Linkeho?" zeptám se a zrudnu. Usměje se. "Mám rád ty tvoje rozpaky.. Ptal ptal.." usměje se. "Aaa?" pozvednu obočí. "No nic... Prej.. Tě má taky rád, ale prostě... Ségra běž do něj.. Toho ti schvaluju" odejde když příjde Linke. Usměju se na něj a chci odejít.. "Ty.. Veru..." zašeptá. Otočím se. "Já tě mám rád.." řekne a koukne mi do očí...
 
 

Reklama