My Diar

>> MissLilly KONČÍÍ :( <<

20. října 2009 v 21:34 | MissLilly & VerUnka <3
Ahoj
Jak se máte? Já docela dobře ..
Titulek mluví za vše .. Ano KONČÍM TU .. Nemá to cenu .. Nemám čas .. Teď skoro nemám čas vůbec na nic .. Musím se pořád učit .. A taky pořád skoro někam cestuju atd .. Buď jdu ven nebo jedu pryč a nebo se učím .. Takže totálně nemám čas ..
Je mi to hrozně moc líto .. A omlouvám se všem,kteří tady chodí a taky se hrozně moc omlouvám Verů .. Ale ona to už ví docela dlouho .. Psala jsem ji to už několikrát na icq ..
Je mi to vážně hrozně moc líto .. Ale až sami budete na střední,tak to pochopíte .. A když se teď tak učím,tak mám dobré známky .. Minulý rok jsem to flákala,takže tento rok nechci .. A ani ty další nechci flákat .. A příšti 2 poslední roky budou fakt opravdu moc těžké .. Teď jsem v druháku .. Tak 3 a 4 budou úplně nejtěžší .. A hlavně ten 4 .. Protože to budu dělat maturu a já ji bych chtěla mít .. A taky bych chtěla jít na dobrou vysokou školu .. A možná taky i do zahraniční .. Takže musím dávat pozor a učit se .. Jinak toho nedocílím ..
Takže promiň te,ale TADY KONČÍM !!
Tak se mějte krásně a nezlobte se na mě .. Ahoj vaše MissLilly

>> Ahoj <<

10. října 2009 v 13:15 | MissLilly & Veru ((:
Ahoj
Jak se máte? Já docela dobře..
Chci se vám omluvit,že sem teď nic nepřidávam,ale já nemám vůbec čas..Je škola a já se musím učit..Je mi to vážně hrozně moc líto..Ale já s tím nic neudělám..
Ani o víkendu nemám moc času..Buď jdu ven nebo někam jedu..A v neděli se učím..Takže totálně nemám čas..Je toho fakt hrozně moc..
Tak doufám,že se na mě nezlobite,ale jinak to nejde no..Vážně je mi to hrozně moc líto :(
Tak se mějte krásně..Vaše MissLilly

>> Omluva a New Desing <<

23. září 2009 v 22:13 | MissLilly & Veru ((:
Ahoj
Jak se dneska máte? Já docela dobře..Dneska jsme psali z občanské nauky..No jsem teda zvědavá co dostanu no..Měli jsme tam otázky..Jaké jsou přínosy a rizika EU (něco jsem tam napsala)..Pak jaký je rozdíl mezi celní unii a hospodářskou unii (hm.. taky jsem tam něco napsala,ale nevím jestli to mám dobře)..No a to nejtěžší co tam mohl dát jako popište historii EU..Takže všechny roky jste tam museli napsat..No něco jsem spletla a něco jsem vynechala..Jestli z toho budu mít nejméně za 3,tak budu šťastná..No uvidíme..

>> I'm Sorry <<

10. srpna 2009 v 23:18 | >>.Miss.Lilly.<< & Veru ((:
Ahoj
Chci se vám omluvit za to,že jsem tady nic dneska nepřidala..Ale neměla jsem vůbec náladu dneska něco přidat..Takže se moc omlouvám,ale tak snad zítra vám to vynahradím..
Veru tu taky není..Vůbec nevím co s ní je :( Ani na ICQ není..Nevím vůbec nic :( Což mě mrzí..Protože já bych ji to oznámila a nebo aspoň bych tady napsala článek,že nemůžu..Což budu asi nejspíš dělat jak bude škola..
Protože jsem na střední a chci se teď věnovat škole..A taky druhák nebude tak lehký jako prvák..Nechci tu školu flákat..A jestli chci jít pak studovat do zahraničí,tak se musím učit..A pak třeťák,ten bude ještě těžší..No a pak nakonec čtvrťák,který bude úplně nejtěžší,protože to mě bude čekat maturita atd.. A já chci mít maturitu..Takže tak nějak no..
Prostě se vám chci omluvit,že jsem sem dneska nic nepřidala,tak snad zítra..
Tak se mějte hezky a dobrou noc..Vám přeje >>.Miss.Lilly.<<

>> Tak dneska končím <<

9. srpna 2009 v 23:36 | >>.Miss.Lilly.<< & Veru ((:
Ahoj
Tak dneska končím..Jsem už docela unavená a přidala jsem i s tímhle 20 článků..Což je dost..Sice to byli jenom videa,ale tak nevadí..
A pak mi ještě čas zabral udělat ten desing..Tak snad se vám líbí..Trval mi docela dlouho..A taky ještě to tu všechno upravit..A nakonci stránky máte zdroj..Takže když od nás něco budete kopírovat,tak jenom se zdroj,který je dole..
Taky mi ta klikačka zabrala čas,protože než jsem všechno našla a pochopila jak se to dělá,tak uplynula hodina..Takže tak..
Snad zítra přidám nějaké články..A jelikož Veru je tu taky,tak tu snad bude víc článků..
Tak se mějte hezky a dobrou noc vám přeje >>.Miss.Lilly.<<

>> New Desing <<

9. srpna 2009 v 18:42 | >>.Miss.Lilly.<< & Veru ((:
Ahoj

Jak se dneska máte?? Já se mám dobře :D:D

Jelikož jsem se dneska nudila a koukala na wallpapery,tak mě napdalo,že bych taky něco mohla vyrobit,že tam to..Co jsme tady měli..Bylo takové no nic moc..Tak jsem si tak hrála s PhotoFiltrem..No..A vyšlo mi tohle :D:D Líbí se vám to?? Mě moc a doufám,že i Veru se to taky bude líbit :D:D Ona tu není,takže ještě o tom neví :D:D Musela někam odjet :( Ale dneska se má vracet nebo zítra..Teď nevím kdy,ale vrátí se :D:D Už se na ní těším :D:D Zase ty naše kecy na ICQ :D:D Já si myslím,že se mi povedl..Co vi na to?? Jinak náhledy..Jak na starý,tak na nový ↓

>> Že by?? Možná..Co vy na to?? <<

7. srpna 2009 v 12:00 | Lilly & Veru ((:
Ahoj

Co kdybych tu taky psala ffku..Ale vůbec nevím jestli jo nebo ne..

Už jsem napsala první díl..Tak já ho sem dám..A uvidím jak se uchytí..Jestli psát dál nebo ne..

Tak já sem jdu teda dát jo :D:D Tak chvilku vydržte :D:D Tak zatím ahoj..Vaše Lilly :D:D
 
 

Reklama