>> Omluva a New Desing <<

23. září 2009 v 22:13 | MissLilly & Veru ((: |  My Diar
Ahoj
Jak se dneska máte? Já docela dobře..Dneska jsme psali z občanské nauky..No jsem teda zvědavá co dostanu no..Měli jsme tam otázky..Jaké jsou přínosy a rizika EU (něco jsem tam napsala)..Pak jaký je rozdíl mezi celní unii a hospodářskou unii (hm.. taky jsem tam něco napsala,ale nevím jestli to mám dobře)..No a to nejtěžší co tam mohl dát jako popište historii EU..Takže všechny roky jste tam museli napsat..No něco jsem spletla a něco jsem vynechala..Jestli z toho budu mít nejméně za 3,tak budu šťastná..No uvidíme..

No a taky vám to sem píšu,protože se chci omluvit,že sem teď nic nepřidávám..Musím se učit..Až VY budete na střední škole,tak to taky sami poznáte..chci mít dobré známky..A jak je získám?? No jenom,když se budu učit a budu dostavat dobré známky..Tak zatím moje nejhorší známka je 3..Takže zatím v poho..Ale pak to začne..No jsem zvědavá co dostanu z toho diktátu..Jaj..Vždycky z diktátu jsem dostávala za 5 nebo za 4..Nikdy mi nešli..Ale tak to mi nedělá tak moc starost..Uvidíme jak bude známkovat nová učitelka..A taky jsme psali z literatury a pry jsme ji potěšili,ale měla jenom něco opraveneho..Ale pry jsme ji potěšili nebo co to tam mlela :D:D No tak jsem teda zvědavá..
Tak snad vám nevadí,že sem nepřidávám články..Nemám totiž čas..Ani o tom blbým víkendu nemám čas..Buď někam jedu a nebo spím..
A taky musím vybrat nějaký romatický film nebo co to říkal..Jeden kluk se mnou chce jít do kina..No tak musím vybrat film..Tak kdyby někdo něco věděl,tak napište :D:D Ale jako nemusíte :D:D
Dala jsem tu nový desing,tak snad se vám líbí..Protože mě se moc líbí..Trval mi docela dlouho..Když jsem přišla ze školy domů,tak jsem hned na něm dělala..Pak jsem koukala na televizi..pak v 6odpoledne jsem šla pryč a vrátila jsem se až v 20:15..Takže jsem pak ten desing dodělala a nastavila..Tak snad se vám líbí :D:D Jinak náhled ↓
Hej promiňte za román :D:D Tak se mějte krásně..Ahoj..Vaše MissLilly
 


Komentáře

1 wikolka wikolka | Web | 26. září 2009 v 6:38 | Reagovat

ahojky po dlouhé době obíhám sbénka. Tak jak se máte? Co škola?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama